„Ukázal sa ako hyena!“ Kotleba opísal, čo sa dialo po kolapse Beluského, či bol zaočkovaný a ako sa zachoval Naď

Bratislava 1. februára 2023 (HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian,Jaroslav Novák)   Ako sme už skôr informovali, dnes priamo v pléne (rokovacej miestnosti) Národnej rady Slovenskej republiky skolaboval poslanec, predseda poslaneckého klubu a podpredseda strany ĽSNS, Martin Beluský. O incidente informoval na sociálnej sieti šéf ĽSNS Marian Kotleba, ktorého zarazilo správanie ministra v demisii… Príspevok „Ukázal sa ako hyena!“ Kotleba opísal, čo sa dialo po kolapse Beluského, či bol zaočkovaný a ako sa zachoval Naď zobrazený najskôr Hlavné správy.

„Ukázal sa ako hyena!“ Kotleba opísal, čo sa dialo po kolapse Beluského, či bol zaočkovaný a ako sa zachoval Naď

Bratislava 1. februára 2023 (HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian,Jaroslav Novák)   Ako sme už skôr informovali, dnes priamo v pléne (rokovacej miestnosti) Národnej rady Slovenskej republiky skolaboval poslanec, predseda poslaneckého klubu a podpredseda strany ĽSNS, Martin Beluský. O incidente informoval na sociálnej sieti šéf ĽSNS Marian Kotleba, ktorého zarazilo správanie ministra v demisii…

Príspevok „Ukázal sa ako hyena!“ Kotleba opísal, čo sa dialo po kolapse Beluského, či bol zaočkovaný a ako sa zachoval Naď zobrazený najskôr Hlavné správy.