Twitterová bitka medzi Orbánom a veľvyslancom USA o Georgeovi Sorosovi a jeho nástupcovi

Budapeť/Washington 15. júna 2023 (HSP/rmx.news/Foto:TASR/AP-Szilard Koszticsak)   Správa o tom, že americký miliardár maďarského pôvodu George Soros vymenoval svojho syna Alexandra za nového šéfa svojej nadácie Open Society Foundations (OSF), pridala nový olej do ohňa prebiehajúceho diplomatického súboja medzi veľvyslancom USA v Maďarsku Davidom Pressmanom a vládou hostiteľskej krajiny V… Príspevok Twitterová bitka medzi Orbánom a veľvyslancom USA o Georgeovi Sorosovi a jeho nástupcovi zobrazený najskôr Hlavné správy.

Twitterová bitka medzi Orbánom a veľvyslancom USA o Georgeovi Sorosovi a jeho nástupcovi

Budapeť/Washington 15. júna 2023 (HSP/rmx.news/Foto:TASR/AP-Szilard Koszticsak)   Správa o tom, že americký miliardár maďarského pôvodu George Soros vymenoval svojho syna Alexandra za nového šéfa svojej nadácie Open Society Foundations (OSF), pridala nový olej do ohňa prebiehajúceho diplomatického súboja medzi veľvyslancom USA v Maďarsku Davidom Pressmanom a vládou hostiteľskej krajiny V…

Príspevok Twitterová bitka medzi Orbánom a veľvyslancom USA o Georgeovi Sorosovi a jeho nástupcovi zobrazený najskôr Hlavné správy.