Trump na Konzervatívnej politickej konferencii o republikánskych “hlupákoch” a “vojnových štváčoch” demokratov

Washington 6. marca 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Andrew Harnik)   Bývalý americký prezident Donald Trump sa označil za jediného republikánskeho kandidáta, ktorý môže nadviazať na svoje dedičstvo v Bielom dome, a na konferencii Konzervatívnej politickej akcie povedal, že "zabráni tretej svetovej vojne”, informuje spravodajský portál TRT World Donald Trump dramaticky zvýšil stávky na… Príspevok Trump na Konzervatívnej politickej konferencii o republikánskych “hlupákoch” a “vojnových štváčoch” demokratov zobrazený najskôr Hlavné správy.

Trump na Konzervatívnej politickej konferencii o republikánskych “hlupákoch” a “vojnových štváčoch” demokratov

Washington 6. marca 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Andrew Harnik)   Bývalý americký prezident Donald Trump sa označil za jediného republikánskeho kandidáta, ktorý môže nadviazať na svoje dedičstvo v Bielom dome, a na konferencii Konzervatívnej politickej akcie povedal, že "zabráni tretej svetovej vojne”, informuje spravodajský portál TRT World Donald Trump dramaticky zvýšil stávky na…

Príspevok Trump na Konzervatívnej politickej konferencii o republikánskych “hlupákoch” a “vojnových štváčoch” demokratov zobrazený najskôr Hlavné správy.