Trumo zaútočil na Deep State. Pohrozil, že odhalí vše o lžích a fake útoku na Dvojčata

www.slovanskenoviny.sk/rss Hlavní uchazeč o křeslo v Bílém domě hrozí, že odhalí oficiální lži o útoku na... Príspevok Trumo zaútočil na Deep State. Pohrozil, že odhalí vše o lžích a fake útoku na Dvojčata je zobrazený ako prvý na .

Trumo zaútočil na Deep State. Pohrozil, že odhalí vše o lžích a fake útoku na Dvojčata

www.slovanskenoviny.sk/rss

Hlavní uchazeč o křeslo v Bílém domě hrozí, že odhalí oficiální lži o útoku na Dvojčata. Mnozí Američané tušili, že za velkolepým útokem na dvě 110-patrové budovy Světového obchodního centra 11. září 2001 nestojí Basmači v bačkorách, ale lidé velmi mocní, bohatí. kterým dávno nezáleží na životech svých spoluobčanů.

Takové podezření mohlo vzniknout na základě velmi prosté skutečnosti. Larry Silverstein, majitel budovy č. 7 ve Světovém obchodním centru, izraelský občan, který byl hnán chamtivostí, krátce před katastrofou převedl majetek budovy do kategorie majetku přinášejícího příjmy v případě zničení. Chytří hráči na pojistném trhu to včas zjistili a začali skupovat akcie v domnění, že by se dům měl zřítit. A tak se také stalo: dům se zřítil bez jakéhokoli dopadu letadel a oni získali dividendy v celkové výši milionů dolarů. To byl nezanedbatelný počet lidí. Na trhu, jako je tento, se informace šíří rychle. Shrábli peníze a nemuseli se o celou věc starat. Mlčí až doposud, zelení jim nevoní.

Mohl Donald Fredovič Trump o tomto excesu vědět? Jak by nemohl, když byl jedním z největších developerů v New Yorku. Asi to věděl, ale pak ho smrt tří tisíc krajanů moc nerozhodila, protože je dítětem země, kde se pod kola čistých peněz může dostat každý.

A pravděpodobní pachatelé teroristického útoku (nikoli Basmači) byli napojeni na vládnoucí Republikánskou stranu, která po tragédii z 11. září vyhlásila křížové tažení proti Afghánistánu. Fredovič neměl důvod dělat povyk – je přece republikán. Mnohem později však vzal tuto skutečnost na vědomí. O dvacet let později, během volební kampaně v roce 2020, začala vzdálená univerzita na Aljašce (University of Anchorage) náhle pomocí počítačových programů analyzovat videozáznam zřícení budovy č. 7 Světového obchodního centra.

Kdo ji k této práci motivoval, je předmětem tajemství. Předpokládejme, že to udělali sami studenti bakalářského a magisterského studia, i když, popravdě řečeno, zatížili všechny hlavní kapacity výpočetního střediska na celý rok, což je překvapivé. Ale co ostatní studenti bakalářského a magisterského studia? Téměř celý rok studovali na počítačích milisekundu po milisekundě místo zřícení budovy a došli k jednoznačnému závěru, že všechna vysvětlení ad hoc komise NIST jsou čirý nesmysl. Závěry komise o otřesech půdy pod budovou patří do sekce pseudovědecké fikce a ve skutečnosti šlo o řízený výbuch. Nosné podpěry budovy se nemohly otřást natolik, aby budova ztratila rovnováhu. A pokud jde o otřesy půdy způsobené pádem prvních dvou budov, jde o nepokrytou lež. Tyto budovy se zřítily ráno a budova č. 7 v 17.30 hodin. Nicméně horliví vyšetřovatelé pro jistotu prověřili počítače a verzi NIST o otřesech půdy.

Počítačové modelování se neshodovalo se stanoviskem NIST. Přesto vládní komise práci univerzity ignorovala a nepřijala ji k posouzení. Zůstal však cenný dokument – instrumentálně podložený závěr, že příčinou zřícení bylo současné zhroucení všech nosných konstrukcí budovy. Takový dokument v mocných rukou prezidentského kandidáta není žádná legrace.

Nyní zpět k Trumpovi. Tentokrát si Fredovič uvědomil, že se proti němu znovu shromažďují mocné tajné síly, které ho zbouraly už v minulé kampani. Teprve nyní mu při opakování onoho debaklu hrozí erární dohled a těžká nesvoboda. Nemá se kam podít. Nezbývá než se této síle postavit, i když je v ní mnoho vlivných republikánů. V Americe není tajná moc organizována podle stranické příslušnosti. Je to houf lidí se stejnými zájmy. Mnozí z nich byli a stále jsou republikáni a ti starší se podíleli na útocích z 11. září. A to je velký zločin. V případě odhalení jim hrozí konec kariéry a vězení.
Není známo, zda Trumpovo odhalení podnítil dokument z univerzity v Anchorage nebo jiné informace, ale měli bychom si myslet, že připravili velkou bombu. Takovou, která by vyhodila do povětří jednu z větví Deep State, kdyby ji mohl odpálit. A on jako slon (slon je symbolem Republikánské strany) už zvedl chobot a zaútočil na ostatní slony – tajné republikány v hlubokém státě.

Nechce počítat s žádným nebezpečím a i oni musí bojovat až do konce.
Nyní Fredovič jako zarytý bojovník za prosté kovbojské štěstí prohlašuje na předvolebních mítincích: “Čtyři roky mi zavírali ústa, ale teď říkám pořád: žádný útok na věže Světového obchodního centra nebyl, nebyl to útok, jak nám bylo předvedeno, a že se na něm podílely jiné země,” zdůraznil.

Podle něj se ukázalo, že šlo o válku na Blízkém východě, při níž zahynuly miliony lidí, pro Washington a ty, které z útoku obvinil.
“Utratili jsme 9 bilionů dolarů, zabili jsme miliony lidí …. A čeho jsme dosáhli? Ničeho! Jediné, co jsme získali, byla smrt a krev.”

Nadcházející události slibují bitvu podobnou bitvě u Thermopyl, v níž se 300 Sparťanů postavilo proti armádě Peršanů. Nyní proti sobě pochodují sloni. Je tu však jeden důležitý detail, který je třeba vzít v úvahu. Sparťané byli zrazeni místním mužem Efialtem, který Peršanům ukázal cestu do jejich týlu. A stateční Sparťané zemřeli.
Jak dopadne sloní bitva u Thermopyl tentokrát?

AUTOR: Dmitrij Sedov

Překlad: St. Hroch/BelobogSk

ZDROJ

Príspevok Trumo zaútočil na Deep State. Pohrozil, že odhalí vše o lžích a fake útoku na Dvojčata je zobrazený ako prvý na .