Neúmyselná Dezinformácia?

www.slovanskenoviny.sk/rss Úvodná poznámka: Významným faktom je, že Nemecké Zdravotné Úrady – German Health authorities – na... Príspevok Neúmyselná Dezinformácia? je zobrazený ako prvý na .

Neúmyselná Dezinformácia?

www.slovanskenoviny.sk/rss

Úvodná poznámka: Významným faktom je, že Nemecké Zdravotné Úrady – German Health authorities – na základe oficiálnych údajov sú teraz povinné pod Zákonom o Slobode Informácií odhaliť ten devastačný chartakter a účinky Covid lockdownov nasadených na 190 krajín, so začiatkom 11. Marca 2020.

Väčšina nezávislých štúdií, včítane tých vykonaných Global Research, bola predmetom cenzúry (!).

Je významné, že tie oficiálne dokumenty Nemeckého Ministerstva Zdravia sú konzistentné s nezávislými správami publikovanými počas viac ako 4 rokov, týkajúcich sa COVID-19 lockdownov, povinného nosenia rúšok, a tých experimentálnych (! – k tomu sa ešte vrátim) mRNA vakcín.

******

Michel Chossudovsky, Global Research, April 4, 2024

Vynikajúce správy z Nemecka, keď federálna vláda bola nútená priznať, že takzvaní “konšpirační teoretici” mali pravdu vo všetkom počas tej Covid pandémie.

Vlastne v skutočnosti, podľa údajov Nemeckej vlády, nebola vôbec žiadna pandémia, len presne riadená (choreographed) psy-op, teda psychologická operácia, vojenskej úrovne, na vymytie mozgov masám aby akceptovali nejakú experimentálnu vakcínu s príšernými následkami (disastrous consequences).

Tieto tajné dokumenty Nemeckej vlády, obdržané cez požiadavku na základe Zákona o Slobode Informácií, nasledovanú žalobou, „vyrazili vrchnák“ nad tými lžami o COVIDe globálnych elít, a je teraz životne dôležité, aby sa čo najviac ľudí dozvedelo pravdu.

Stále viac ľudí po celom svete sa prebúdza a vníma tú globálnu elitu takú, akou vždy bola: šibnutí – deranged – psychopati, pekelne zameraní na deštrukciu a dominanciu.

Nemecko sa v tomto nijako nelíši. Nemecké ovyvateľstvo trpelo jedným z najbrutálnejších lockdownov a povinnou vakcináciou v celej Európe, a ľudia sa teraz dvíhajú na nohy a požadujú zodpovednosť (accountability, aj predloženie faktov a postupov).

Ten krok vpred vykonal Paul Schreyer a časopis Multipolar, ktorí nasadili požiadavku v rámci Slobody Informácií, a následne podali žaloby proti Nemeckej vláde, keď tá vyskúšala všetky triky v zozname aby udržala tie tajné dokumenty pod zámkou (under lock and key).

Ako vysvetľuje Profesor Steven Homburg, výsledky sú omračujúce, a predstavujú totálnu podporu/vysvetlenie pre všetkých, ktorí sa opovážili spochybňovať tie historky o lockdownoch a maskách a povinnom vakcinovaní.

Tajné vládne dokumenty – celých 2,000 strán ich je – odhaľujú, že my sme mali pravdu v skoro všetkom, a celá tá takzvaná “pandémia” bola veľký podvod.

Tieto fakty sú usvedčujúce a dokazujú, žr oficiálne historka o Covide, pretláčaná vládami sveta a mainstream médiami, je totálny podvod (bogus).

A to robí tú tyraniu ktorú sme zažívali počas takzvanej pandémie ešte ťazšie stráviteľnou, ako to vysvetľuje Professor Homburg.

A tie údaje tiež odhaľujú, že Švédsko, ktoré bolo jedinou Európskou krajinou bez masiek a lockdownov, obišlo oveľa lepšie ako Nemecko. Čo nás privádza automaticky k otázke, o čom boli tie tyranické lockdowny a mandáty v skutočnosti?

Profesor Homburg má na to odpoveď – a ako sa ukazuje, celý čas sme to vedeli.

Prelomenie „váhavosti voči vakcináciám“ – vaccine hesitancy – prostredníctvom brutálnych lockdownov bolo vždy cieľom tej globálenj elity. Na nešťastie, pre tých ktorí to „neprekukli“ ako tú psy-op v tom čase, tie zdravotné následky sú extrémne vážne (dire). Musia byť vznesené vážne otázky.

Na nešťastie pre zaočkovaných, zlé správy týmto nekončia. Japonskí výskumníci spájajú tie Covid vakcíny so stovkami ochorení.

Zatiaľ štúdia pochádzajúca z USA zistila, že tí ktorí boli vakcinovaní a dostali aj posilňovaciu dávku, môžu očakávať „stretnutie so stvoriteľom“ oveľa skôr ako by boli čakali.

Teda, znepokojujúca nová štúdia odhalila, že ľudia, ktorí boli “plne vakcinovaní” tými Covid mRNA injekcami, môžu stratiť až omračujúcich 25 rokov zo svojho očakávaného dožitia.

Výskumníci analyzovali údaje od CDC, Cleveland Clinic Data, a aj údaje odhadov rizika poisťovní, a odhalili znepokojujúci trend prudko klesajúcich (plummeting) očakávaných dožití u tých, ktorí dostali viacnásobné dávky tej mRNA vakcíny.

Na nešťastie pre vakcinovaných, správy sú ešte horšie. Tie chronické poškodenia zdravia, spôsobené každou dávkou tej mRNA, neklesá v čase, ako sme predtým verili.

V skutočnosti, zdá sa, že tie negatívne následky na zdravie trvajú do nekonečna.

Podľa výskumníkov, CDC, Údaje o úmrtnosti na všetky príčiny – All-Cause Mortality data – odhaľujú, že každá injekcia zvýšila úmrtnosť o 7% v roku 2022, v porovnaní s úmrtnosťou v roku 2021.

Toto znamená, že ľudia, ktorí dostali viac dávok – to sú dve dávky a tri posilňujúce – boosters – mali o 35% vyššiu pravdepodobnosť že zomrú v roku 2022, ako mali že zomrú v roku 2021.

V korelácii s informáciami z Nemecka, tá štúdia tiež potvrdila, že ľudia, ktorí nie sú vakcinovaní, nemali o nič vyššiu pravdepodobnosť že zomrú v roku 2022, ako v roku 2021.

Tieto čísla sú kritické. Ale veď každý kto si všíma vidí, že niečo je výrazne v neporiadku s tými vakcinovanými. Umierajú ako muchy na srdcové problémy a „turbo rakovinu“ po celom svete.

Predpokladáme, že profesionálni atléti by mali byť najzdravšími ľuďmi na planéte, ale v posledných niekoľkých rokoch tisícky skolabovali s náhlymi a nevysvetliteľnými srdcovými problémami (heart conditions).

Plne vakcinovaní profesionálni atléti naďalej padajú ako muchy, pričom štyria profesionálni hráči socceru – americký futbal – náhle skolabovali, chytajúc sa za srdce, len za posledný týždeň.

Egyptská hviezda Ahmed Refeat sa stal tretím profesionálnym hráčom socceru, ktorý utrpel zástavu srdca pred živo snímajúcimi TV kamerami, pričom lekári neskôr pripustili, že oni “takéto niečo doteraz nikdy nevideli.”

Stredový hráč tímu Orlando Pirates Makhelene Makhaula bol druhou futbalovou hviezdou ktorá kolabovala na ihrisku tento týždeň, zatiaľčo sme videli team lekárov ako sa zúfale pokúšajú hviezdu z Južnej Afriky oživiť.

Počúvajte, ako šokovaný komentátor pripúšťa, a to sú jeho vlastné slová, že futbalisti padajú mŕtvi ako muchy po celom svete, odkedy boli nasadené vakcíny.

V nedeľu, vo vrcholnom zápase v Argentíne, hráč Estudiantes Javier Altamirano dostal záchvat a náhle skolaboval vo veľkom zápase proti Boca Juniors, jeden z veľkých klubov v Južnej Amerike.

A nie sú to len profesionálni športovci čo padajú ako muchy. Ľudia zo všetkých povolaní, včítane populárnych influencerov zo spoločenských médií, sú zasiahnutí srdcovými problémami a zriedkavými formami rakoviny v doteraz bezprecedentných počtoch.

Ak by médiá boli etické, tak by zdôrazňovali tieto incidenty na titulných stránkach, a vkladali svoje zdroje do skúmania/vyšetrovania prečo toľko mladých a zdravých ľudí trpí zástavami srdca, infarktmi, a neobvyklými formami rakoviny.

Namiesto toho, médiá sa pokúšajú tento úkaz akoby normalizovať, a presvedčiť vás, že stav, kedy profesionálni atléti a mladí ľudia dostávajú srdcové záchvaty, je celkom bežná vec.

Avšak, každý schopný nezávislého myslenia chápe, že táto situácia má ďaleko od normálnosti.

A – dodávam – chcelo by to nejaké oficiálne vyjadrenie aj u nás. Ale ešte viac je potrebné zaútočiť na ten súčasný systém s WHO, ktorý predsa – bez akýchkoľvek pochýb – zlyhal na celej čiare. A úplne nutný krok je samozrejme zobrať WHO akékoľvek právomoci, predsa celá táto umelá pandémia bola v rukách ľudí z tejto inštitúcie, ktorí na ňu „dozerali“, včítane popísaného zabíjania ľudí vakcínami. Snáď niekto nečaká, že keď najbližšie niečo WHO vypotí, budú jej ľudia veriť? Potrebujeme naše nezávislé zdravotníctvo.

Ešte na záver, tie vakcíny sú v celej EÚ protizákonné, lebo sú v rozpore s Oviedskou Konvenciou, ktorú EÚ prijala. Navyše, u nás boli tie príslušné časti Oviedskej Konvencie, Článok 13 – Interventions on the Human Genome, prijaté samostatne vo forme Zákona SR. To okrem iného znamená, že ani WHO ma nemôže tlačiť do niečoho, čo predstavuje porušenie zákona, či už SR, alebo EÚ. Navyše, WHO ako také tým porušuje zákony a treba ju zrušiť, a následnej inštitúcii významne osekať právomoci na výlučne odporúčania!!

A ešte jeden detail – úmyselné vyvolanie pandémie so zámerom zárobku na následkoch je tiež možný prístup k veci, veď vírus COVID bol vyrobený v laboratóriu.

Ivan Hečko/ Slovanské Noviny

Príspevok Neúmyselná Dezinformácia? je zobrazený ako prvý na .