Tri západoafrické krajiny uzatvárajú bezpečnostný pakt v podmienkach meniacej sa globálnej dynamiky

Bratislava 21. septembra 2023 (HSP/Europeanconservative/Foto:Twitter@GoitaAssimi)   Aliancia posilňuje autonómiu nového bloku a zároveň odrádza potenciálnych agresorov, píše Robert Semonsen pre The European Conservative Po vojenských prevratoch v sahelských krajinách Mali, Nigeri a Burkine Faso, ktoré spolu s nástupom skupiny BRICS a globálneho Juhu odhalili slabnúci vplyv liberálneho, kolektívneho Západu na… Príspevok Tri západoafrické krajiny uzatvárajú bezpečnostný pakt v podmienkach meniacej sa globálnej dynamiky zobrazený najskôr Hlavné správy.

Tri západoafrické krajiny uzatvárajú bezpečnostný pakt v podmienkach meniacej sa globálnej dynamiky

Bratislava 21. septembra 2023 (HSP/Europeanconservative/Foto:Twitter@GoitaAssimi)   Aliancia posilňuje autonómiu nového bloku a zároveň odrádza potenciálnych agresorov, píše Robert Semonsen pre The European Conservative Po vojenských prevratoch v sahelských krajinách Mali, Nigeri a Burkine Faso, ktoré spolu s nástupom skupiny BRICS a globálneho Juhu odhalili slabnúci vplyv liberálneho, kolektívneho Západu na…

Príspevok Tri západoafrické krajiny uzatvárajú bezpečnostný pakt v podmienkach meniacej sa globálnej dynamiky zobrazený najskôr Hlavné správy.