Toto je reakcia Scholza, keď sa ho pýtajú, prečo starší ľudia nedostávajú žiadny dôchodkový inflačný bonus

Berlín 14. septembra 2023 (HSP/rmx.news/Foto:TASR/AP-Markus Schreiber)   Desiatky miliárd išli na Ukrajinu a migrantov, čo znamená, že pre seniorov nezostali žiadne peniaze. Informuje spravodajský portál REMIX News Vedúci predstaviteľ Nemecka, kancelár Olaf Scholz, sa vysmieval možnosti poskytnúť seniorom dôchodkový inflačný bonus a povedal publiku, že náklady sú príliš vysoké. Tvrdenie,… Príspevok Toto je reakcia Scholza, keď sa ho pýtajú, prečo starší ľudia nedostávajú žiadny dôchodkový inflačný bonus zobrazený najskôr Hlavné správy.

Toto je reakcia Scholza, keď sa ho pýtajú, prečo starší ľudia nedostávajú žiadny dôchodkový inflačný bonus

Berlín 14. septembra 2023 (HSP/rmx.news/Foto:TASR/AP-Markus Schreiber)   Desiatky miliárd išli na Ukrajinu a migrantov, čo znamená, že pre seniorov nezostali žiadne peniaze. Informuje spravodajský portál REMIX News Vedúci predstaviteľ Nemecka, kancelár Olaf Scholz, sa vysmieval možnosti poskytnúť seniorom dôchodkový inflačný bonus a povedal publiku, že náklady sú príliš vysoké. Tvrdenie,…

Príspevok Toto je reakcia Scholza, keď sa ho pýtajú, prečo starší ľudia nedostávajú žiadny dôchodkový inflačný bonus zobrazený najskôr Hlavné správy.