To najdôležitejšie z Ukrajiny – Zelenskyj sa nevzdáva, ťažké boje o Bachmut pokračujú

Kyjev 14. marca 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Alexei Alexandrov, telegram, screenshot) Aktualizované 14. marca 2023. V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií 18:58 - USA nebudú brániť rozhodnutiam niektorých krajín dodať Ukrajine stíhačky. Uviedol… Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny – Zelenskyj sa nevzdáva, ťažké boje o Bachmut pokračujú zobrazený najskôr Hlavné správy.

To najdôležitejšie z Ukrajiny – Zelenskyj sa nevzdáva, ťažké boje o Bachmut pokračujú

Kyjev 14. marca 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Alexei Alexandrov, telegram, screenshot) Aktualizované 14. marca 2023. V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií 18:58 - USA nebudú brániť rozhodnutiam niektorých krajín dodať Ukrajine stíhačky. Uviedol…

Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny – Zelenskyj sa nevzdáva, ťažké boje o Bachmut pokračujú zobrazený najskôr Hlavné správy.