To najdôležitejšie z Ukrajiny — Zelenského popularita medzi obyvateľstvom prudko padá

Bratislava 30. októbra 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Bram Janssen, telegram, screenshot) Aktualizované 30. októbra 2023 16:32 V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií 16:30 - Ďalší prieskum ukázal, že väčšina Ukrajincov je proti konaniu volieb… Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny — Zelenského popularita medzi obyvateľstvom prudko padá zobrazený najskôr Hlavné správy.

To najdôležitejšie z Ukrajiny — Zelenského popularita medzi obyvateľstvom prudko padá

Bratislava 30. októbra 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Bram Janssen, telegram, screenshot) Aktualizované 30. októbra 2023 16:32 V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií 16:30 - Ďalší prieskum ukázal, že väčšina Ukrajincov je proti konaniu volieb…

Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny — Zelenského popularita medzi obyvateľstvom prudko padá zobrazený najskôr Hlavné správy.