To najdôležitejšie z Ukrajiny – Ukrajinská strana sa vyjadrila k bombardovaniu dôležitých mostov

Bratislava 4. marca 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Iryna Rybakova,Screenshot) Aktualizované 4. marca 2023 15:55 V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií   15:50 - Gubernátor Orenburskej oblasti Denis Pasler sa obrátil na vojenskú prokuratúru… Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny – Ukrajinská strana sa vyjadrila k bombardovaniu dôležitých mostov zobrazený najskôr Hlavné správy.

To najdôležitejšie z Ukrajiny – Ukrajinská strana sa vyjadrila k bombardovaniu dôležitých mostov

Bratislava 4. marca 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Iryna Rybakova,Screenshot) Aktualizované 4. marca 2023 15:55 V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií   15:50 - Gubernátor Orenburskej oblasti Denis Pasler sa obrátil na vojenskú prokuratúru…

Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny – Ukrajinská strana sa vyjadrila k bombardovaniu dôležitých mostov zobrazený najskôr Hlavné správy.