To najdôležitejšie z Ukrajiny – Ukrajinská ofenzíva sa podľa Moskvy začala na týchto miestach

Kyjev 5. júna 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Wladyslaw Musiienko) Aktualizované 5. júna 2023 V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií 7:58 - Kyjev sa vyjadril k ruským vyhláseniam o protiútoku ukrajinskej armády. Riaditeľstvo strategickej… Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny – Ukrajinská ofenzíva sa podľa Moskvy začala na týchto miestach zobrazený najskôr Hlavné správy.

To najdôležitejšie z Ukrajiny – Ukrajinská ofenzíva sa podľa Moskvy začala na týchto miestach

Kyjev 5. júna 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Wladyslaw Musiienko) Aktualizované 5. júna 2023 V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií 7:58 - Kyjev sa vyjadril k ruským vyhláseniam o protiútoku ukrajinskej armády. Riaditeľstvo strategickej…

Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny – Ukrajinská ofenzíva sa podľa Moskvy začala na týchto miestach zobrazený najskôr Hlavné správy.