To najdôležitejšie z Ukrajiny – Ukrajina sa pokúsi zatlačiť NATO priamo proti Rusku

Kyjev 30. januára 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Roman Hrytsyna, screenshot)  Aktualizované 30. januára 2023 V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií 10:16 - Podľa návrhu rozkazu, ktorý vydal Šojgu, ministerstvo obrany poskytne dobrovoľníckym formáciám… Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny – Ukrajina sa pokúsi zatlačiť NATO priamo proti Rusku zobrazený najskôr Hlavné správy.

To najdôležitejšie z Ukrajiny – Ukrajina sa pokúsi zatlačiť NATO priamo proti Rusku

Kyjev 30. januára 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Roman Hrytsyna, screenshot)  Aktualizované 30. januára 2023 V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií 10:16 - Podľa návrhu rozkazu, ktorý vydal Šojgu, ministerstvo obrany poskytne dobrovoľníckym formáciám…

Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny – Ukrajina sa pokúsi zatlačiť NATO priamo proti Rusku zobrazený najskôr Hlavné správy.