Vučič: ”Veľmi vám ďakujem, že sa takýmto brutálnym spôsobom miešate do našich vnútorných záležitostí”

Bratislava 6. januára 2023 (HSP/Apnews/Foto:TASR/AP-Darko Vojinovic)   Srbský prezident v stredu vyhlásil, že výzvy Európskej únie, aby sa jeho krajina pripojila k sankciám proti Rusku v súvislosti s vojnou na Ukrajine, predstavujú “brutálne” zasahovanie do vnútorných záležitostí balkánskeho štátu, ktorý požiadal o vstup do EÚ, informuje agentúra AP Vo svojom rozsiahlom koncoročnom príhovore k národu... Príspevok Vučič: ”Veľmi vám ďakujem, že sa takýmto brutálnym spôsobom miešate do našich vnútorných záležitostí” zobrazený najskôr Hlavné správy.

Vučič: ”Veľmi vám ďakujem, že sa takýmto brutálnym spôsobom miešate do našich vnútorných záležitostí”

Bratislava 6. januára 2023 (HSP/Apnews/Foto:TASR/AP-Darko Vojinovic)   Srbský prezident v stredu vyhlásil, že výzvy Európskej únie, aby sa jeho krajina pripojila k sankciám proti Rusku v súvislosti s vojnou na Ukrajine, predstavujú “brutálne” zasahovanie do vnútorných záležitostí balkánskeho štátu, ktorý požiadal o vstup do EÚ, informuje agentúra AP Vo svojom rozsiahlom koncoročnom príhovore k národu...

Príspevok Vučič: ”Veľmi vám ďakujem, že sa takýmto brutálnym spôsobom miešate do našich vnútorných záležitostí” zobrazený najskôr Hlavné správy.