Aritmetika recyklácie: Teraz je jasné, akú hrozbu predstavuje 300 leopardov pre ruskú armádu

Moskva 30. januára 2023 (HSP/svpressa/Foto:TASR/AP/dpa-Axel Heimken)   Na ukrajinskom internete sa objavili zaujímavé údaje, ktoré by mohli šokovať každého hura-patriota Telegramová komunita upozornila na hodnotenie situácie na fronte renomovanými západnými expertmi vrátane RMOD a VT. Január 2023 na ukrajinskom bojisku označujú za statický mesiac s pomaly sa rozvíjajúcou ofenzívou ruských… Príspevok Aritmetika recyklácie: Teraz je jasné, akú hrozbu predstavuje 300 leopardov pre ruskú armádu zobrazený najskôr Hlavné správy.

Aritmetika recyklácie: Teraz je jasné, akú hrozbu predstavuje 300 leopardov pre ruskú armádu

Moskva 30. januára 2023 (HSP/svpressa/Foto:TASR/AP/dpa-Axel Heimken)   Na ukrajinskom internete sa objavili zaujímavé údaje, ktoré by mohli šokovať každého hura-patriota Telegramová komunita upozornila na hodnotenie situácie na fronte renomovanými západnými expertmi vrátane RMOD a VT. Január 2023 na ukrajinskom bojisku označujú za statický mesiac s pomaly sa rozvíjajúcou ofenzívou ruských…

Príspevok Aritmetika recyklácie: Teraz je jasné, akú hrozbu predstavuje 300 leopardov pre ruskú armádu zobrazený najskôr Hlavné správy.