To najdôležitejšie z Ukrajiny – Situácia na východe Ukrajiny je “zložitá”. Prigožin prehovoril o Soledare a Bachmute

Kyjev 8. januára 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Alexei Alexandrov, screenshot) Aktualizované 8. januára 2023 V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií  13:21 – Hlavné spravodajské oddelenie ukrajinského ministerstva obrany predpovedá na dnes alebo zajtra nový masívny ruský útok na... Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny – Situácia na východe Ukrajiny je “zložitá”. Prigožin prehovoril o Soledare a Bachmute zobrazený najskôr Hlavné správy.

To najdôležitejšie z Ukrajiny – Situácia na východe Ukrajiny je “zložitá”. Prigožin prehovoril o Soledare a Bachmute

Kyjev 8. januára 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Alexei Alexandrov, screenshot) Aktualizované 8. januára 2023 V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií  13:21 – Hlavné spravodajské oddelenie ukrajinského ministerstva obrany predpovedá na dnes alebo zajtra nový masívny ruský útok na...

Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny – Situácia na východe Ukrajiny je “zložitá”. Prigožin prehovoril o Soledare a Bachmute zobrazený najskôr Hlavné správy.