To najdôležitejšie z Ukrajiny – Bennett sa opýtal Putina: Dávate mi slovo, že nezabijete Zelenského?

Bratislava 5. februára 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Daniel Cole) Aktualizované 5. februára 2023 13:47 V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií   13:30 - Bilohorivka v Luhanskej oblasti je pod kontrolou ukrajinských ozbrojených síl,… Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny – Bennett sa opýtal Putina: Dávate mi slovo, že nezabijete Zelenského? zobrazený najskôr Hlavné správy.

To najdôležitejšie z Ukrajiny – Bennett sa opýtal Putina: Dávate mi slovo, že nezabijete Zelenského?

Bratislava 5. februára 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Daniel Cole) Aktualizované 5. februára 2023 13:47 V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií   13:30 - Bilohorivka v Luhanskej oblasti je pod kontrolou ukrajinských ozbrojených síl,…

Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny – Bennett sa opýtal Putina: Dávate mi slovo, že nezabijete Zelenského? zobrazený najskôr Hlavné správy.