To najdôležitejšie z Ukrajiny – Arestovič rezignoval na poradcu kancelárie prezidenta

Kyjev 17. januára 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Evgeniy Maloletka, screenshot)   Aktualizované 17. januára 2023 V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií 11:11 – Počet obetí nárazu do viacposchodovej budovy v Dnepre stúpol na 44, uviedol starosta Dnepra Borys... Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny – Arestovič rezignoval na poradcu kancelárie prezidenta zobrazený najskôr Hlavné správy.

To najdôležitejšie z Ukrajiny – Arestovič rezignoval na poradcu kancelárie prezidenta

Kyjev 17. januára 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Evgeniy Maloletka, screenshot)   Aktualizované 17. januára 2023 V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií 11:11 – Počet obetí nárazu do viacposchodovej budovy v Dnepre stúpol na 44, uviedol starosta Dnepra Borys...

Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny – Arestovič rezignoval na poradcu kancelárie prezidenta zobrazený najskôr Hlavné správy.