Konšpiračná teória o koronavíruse sa stáva pravdou. Dnes ju už potvrdzujú aj Hostomský či Prymula

Bratislava 17. januára 2023 (HSP/Zdravotnický Deník/ČT24/Foto: Screenshot)   V relácií Českej televízie Otázky Václava Moravce hosťovali epidemiológ Roman Prymula spoločne s biochemikom Zděnkom Hostomským. Odborníci sa zhodli na najpravdepodobnejšom vzniku vírusu, o ktorom počujeme špekulácie bez prestávky už takmer 3 roky. Podľa nich má ísť o únik z laboratória Podľa informácií Zdravotnického deníku, sa Podobná... Príspevok Konšpiračná teória o koronavíruse sa stáva pravdou. Dnes ju už potvrdzujú aj Hostomský či Prymula zobrazený najskôr Hlavné správy.

Konšpiračná teória o koronavíruse sa stáva pravdou. Dnes ju už potvrdzujú aj Hostomský či Prymula

Bratislava 17. januára 2023 (HSP/Zdravotnický Deník/ČT24/Foto: Screenshot)   V relácií Českej televízie Otázky Václava Moravce hosťovali epidemiológ Roman Prymula spoločne s biochemikom Zděnkom Hostomským. Odborníci sa zhodli na najpravdepodobnejšom vzniku vírusu, o ktorom počujeme špekulácie bez prestávky už takmer 3 roky. Podľa nich má ísť o únik z laboratória Podľa informácií Zdravotnického deníku, sa Podobná...

Príspevok Konšpiračná teória o koronavíruse sa stáva pravdou. Dnes ju už potvrdzujú aj Hostomský či Prymula zobrazený najskôr Hlavné správy.