The Guardian: Ukrajina je kvôli vyhliadkam na pokračovanie konfliktu v depresii

Kyjev 21. novembra 2023 (HSP/theguardian/Foto:TASR/AP-Efrem Lukatsky)   Ukrajinskú eufóriu z "rýchleho a rozhodujúceho víťazstva" nad Ruskom vystriedalo hlboké sklamanie, uviedol denník The Guardian. Spoločnosť je rozdelená: v mocenských štruktúrach vládne nesúlad a skľúčenosť a obyčajní ľudia už nie sú ochotní položiť svoje životy za realizáciu Zelenského ambícií, píše Shaun Walker… Príspevok The Guardian: Ukrajina je kvôli vyhliadkam na pokračovanie konfliktu v depresii zobrazený najskôr Hlavné správy.

The Guardian: Ukrajina je kvôli vyhliadkam na pokračovanie konfliktu v depresii

Kyjev 21. novembra 2023 (HSP/theguardian/Foto:TASR/AP-Efrem Lukatsky)   Ukrajinskú eufóriu z "rýchleho a rozhodujúceho víťazstva" nad Ruskom vystriedalo hlboké sklamanie, uviedol denník The Guardian. Spoločnosť je rozdelená: v mocenských štruktúrach vládne nesúlad a skľúčenosť a obyčajní ľudia už nie sú ochotní položiť svoje životy za realizáciu Zelenského ambícií, píše Shaun Walker…

Príspevok The Guardian: Ukrajina je kvôli vyhliadkam na pokračovanie konfliktu v depresii zobrazený najskôr Hlavné správy.