Sýrsky migrant, ktorý okradol dôchodcu a kladivom rozbil 245 okien na autách, sa vyhol väzeniu

Berlín 29. septembra 2023 (HSP/rmx.news/Foto:Pixabay)   Napriek tomu, že podozrivý je stále hrozbou pre spoločnosť, bol ponechaný na slobode. Informuje spravodajský portál REMIX News Sýrčan, ktorý sa v nemeckom prístavnom meste Hamburg dopustil násilností, pri ktorých rozbil stovky okien a čelných skiel áut, ako aj násilného prepadnutia dôchodcu pri bankomate,… Príspevok Sýrsky migrant, ktorý okradol dôchodcu a kladivom rozbil 245 okien na autách, sa vyhol väzeniu zobrazený najskôr Hlavné správy.

Sýrsky migrant, ktorý okradol dôchodcu a kladivom rozbil 245 okien na autách, sa vyhol väzeniu

Berlín 29. septembra 2023 (HSP/rmx.news/Foto:Pixabay)   Napriek tomu, že podozrivý je stále hrozbou pre spoločnosť, bol ponechaný na slobode. Informuje spravodajský portál REMIX News Sýrčan, ktorý sa v nemeckom prístavnom meste Hamburg dopustil násilností, pri ktorých rozbil stovky okien a čelných skiel áut, ako aj násilného prepadnutia dôchodcu pri bankomate,…

Príspevok Sýrsky migrant, ktorý okradol dôchodcu a kladivom rozbil 245 okien na autách, sa vyhol väzeniu zobrazený najskôr Hlavné správy.