Francúzsko: Sériový sexuálny delikvent zatknutý za barbarské znásilnenie. Ľavica sa obáva rasizmu

Paríž 17. augusta 2023 (HSP/europeanconservative/Foto:Pixabay)   Ľavicovo-liberálni lídri vyjadrujú obavy, že tento zločin by mohla "zneužiť" pravica, píše Robert Semonsen pre The European Conservative Migrant, ktorý je francúzskym orgánom známy z množstva trestných činov vrátane incestného sexuálneho útoku, sedí vo vyšetrovacej väzbe po tom, ako bol zatknutý a obvinený zo… Príspevok Francúzsko: Sériový sexuálny delikvent zatknutý za barbarské znásilnenie. Ľavica sa obáva rasizmu zobrazený najskôr Hlavné správy.

Francúzsko: Sériový sexuálny delikvent zatknutý za barbarské znásilnenie. Ľavica sa obáva rasizmu

Paríž 17. augusta 2023 (HSP/europeanconservative/Foto:Pixabay)   Ľavicovo-liberálni lídri vyjadrujú obavy, že tento zločin by mohla "zneužiť" pravica, píše Robert Semonsen pre The European Conservative Migrant, ktorý je francúzskym orgánom známy z množstva trestných činov vrátane incestného sexuálneho útoku, sedí vo vyšetrovacej väzbe po tom, ako bol zatknutý a obvinený zo…

Príspevok Francúzsko: Sériový sexuálny delikvent zatknutý za barbarské znásilnenie. Ľavica sa obáva rasizmu zobrazený najskôr Hlavné správy.