Studená vojna s Čínou by “zradila” národné záujmy Británie, varuje britský minister zahraničných vecí

Bratislava 25. apríla 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Virginia Mayo)   Britský minister zahraničných vecí James Cleverly odkazuje toryovským jastrabom, že izolácia Pekingu by bola chybou, informuje POLITICO Veľká Británia musí nadviazať spoluprácu s Čínou, a nie izolovať Peking v "novej studenej vojne", vyhlásil v utorok britský minister zahraničných vecí vo varovnom príhovore k… Príspevok Studená vojna s Čínou by “zradila” národné záujmy Británie, varuje britský minister zahraničných vecí zobrazený najskôr Hlavné správy.

Studená vojna s Čínou by “zradila” národné záujmy Británie, varuje britský minister zahraničných vecí

Bratislava 25. apríla 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Virginia Mayo)   Britský minister zahraničných vecí James Cleverly odkazuje toryovským jastrabom, že izolácia Pekingu by bola chybou, informuje POLITICO Veľká Británia musí nadviazať spoluprácu s Čínou, a nie izolovať Peking v "novej studenej vojne", vyhlásil v utorok britský minister zahraničných vecí vo varovnom príhovore k…

Príspevok Studená vojna s Čínou by “zradila” národné záujmy Británie, varuje britský minister zahraničných vecí zobrazený najskôr Hlavné správy.