ŠTS odsúdil podnikateľa Jozefa Kartésza v korupčnej kauze na šesť rokov väzenia

Bratislava 29. júna 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook/Špecializovaný trestný súd)   Podnikateľ Jozef Kartész dostal v korupčnej kauze súvisiacej s nelegálnou výrobou cigariet šesťročný trest väzenia, zaplatiť musí aj 50.000 eur. Zatiaľ neprávoplatne o tom rozhodol Špecializovaný trestný súd (ŠTS), pracovisko Banská Bystrica. Obžalovaný sa odvolal. Úrad špeciálnej prokuratúry (ÚŠP) o verdikte informoval… Príspevok ŠTS odsúdil podnikateľa Jozefa Kartésza v korupčnej kauze na šesť rokov väzenia zobrazený najskôr Hlavné správy.

ŠTS odsúdil podnikateľa Jozefa Kartésza v korupčnej kauze na šesť rokov väzenia

Bratislava 29. júna 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook/Špecializovaný trestný súd)   Podnikateľ Jozef Kartész dostal v korupčnej kauze súvisiacej s nelegálnou výrobou cigariet šesťročný trest väzenia, zaplatiť musí aj 50.000 eur. Zatiaľ neprávoplatne o tom rozhodol Špecializovaný trestný súd (ŠTS), pracovisko Banská Bystrica. Obžalovaný sa odvolal. Úrad špeciálnej prokuratúry (ÚŠP) o verdikte informoval…

Príspevok ŠTS odsúdil podnikateľa Jozefa Kartésza v korupčnej kauze na šesť rokov väzenia zobrazený najskôr Hlavné správy.