Stretnutie ministrov zahraničných vecí Číny a Indie, výzva na mier a stabilitu pohraničného regiónu

Peking . mája 2023 (HSP/globaltimes/Foto:TASR/AP-Indian Ministry of External Affairs)   Súčasná situácia na čínsko-indickej hranici je vo všeobecnosti stabilná a obe strany by mali naďalej vyvíjať úsilie na ďalšie upokojenie a zmiernenie situácie s cieľom zachovať udržateľný mier a stabilitu v regióne, uviedol čínsky štátny radca a minister zahraničných vecí… Príspevok Stretnutie ministrov zahraničných vecí Číny a Indie, výzva na mier a stabilitu pohraničného regiónu zobrazený najskôr Hlavné správy.

Stretnutie ministrov zahraničných vecí Číny a Indie, výzva na mier a stabilitu pohraničného regiónu

Peking . mája 2023 (HSP/globaltimes/Foto:TASR/AP-Indian Ministry of External Affairs)   Súčasná situácia na čínsko-indickej hranici je vo všeobecnosti stabilná a obe strany by mali naďalej vyvíjať úsilie na ďalšie upokojenie a zmiernenie situácie s cieľom zachovať udržateľný mier a stabilitu v regióne, uviedol čínsky štátny radca a minister zahraničných vecí…

Príspevok Stretnutie ministrov zahraničných vecí Číny a Indie, výzva na mier a stabilitu pohraničného regiónu zobrazený najskôr Hlavné správy.