Strana Modrí, Most-Híd vníma PVV ako realistické a nezaťažené politickým súbojom

Bratislava 12. júna 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR- Jaroslav Novák)   Programové vyhlásenie vlády (PVV) odborníkov je realistické, nezaťažené politickým súbojom a predvolebnou kampaňou. Vyhlásila to mimoparlamentná strana Modrí, Most-Híd. Program vlády vníma strana aj ako správu o stave Slovenska a snahu o ozdravenie štátnych financií "Najdôležitejšou úlohou tejto vlády je vyvažovať krik politických… Príspevok Strana Modrí, Most-Híd vníma PVV ako realistické a nezaťažené politickým súbojom zobrazený najskôr Hlavné správy.

Strana Modrí, Most-Híd vníma PVV ako realistické a nezaťažené politickým súbojom

Bratislava 12. júna 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR- Jaroslav Novák)   Programové vyhlásenie vlády (PVV) odborníkov je realistické, nezaťažené politickým súbojom a predvolebnou kampaňou. Vyhlásila to mimoparlamentná strana Modrí, Most-Híd. Program vlády vníma strana aj ako správu o stave Slovenska a snahu o ozdravenie štátnych financií "Najdôležitejšou úlohou tejto vlády je vyvažovať krik politických…

Príspevok Strana Modrí, Most-Híd vníma PVV ako realistické a nezaťažené politickým súbojom zobrazený najskôr Hlavné správy.