Slovenský zväz protifašistických bojovníkov mimoriadne pobúrili vyjadrenia Naďa

Bratislava 18. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Slovenský zväz protifašistických bojovníkov (SZPB) pozorne sleduje súčasnú zahraničnopolitickú situáciu, no nebude pritom ignorovať historické fakty. Predseda zväzu Pavol Sečkár to uviedol v otvorenom liste dočasne poverenému ministrovi obrany Jaroslavovi Naďovi (OĽANO) v súvislosti s jeho vyhláseniami k oslavám mesta v Poltári, na ktorých sa zúčastnila aj delegácia... Príspevok Slovenský zväz protifašistických bojovníkov mimoriadne pobúrili vyjadrenia Naďa zobrazený najskôr Hlavné správy.

Slovenský zväz protifašistických bojovníkov mimoriadne pobúrili vyjadrenia Naďa

Bratislava 18. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Slovenský zväz protifašistických bojovníkov (SZPB) pozorne sleduje súčasnú zahraničnopolitickú situáciu, no nebude pritom ignorovať historické fakty. Predseda zväzu Pavol Sečkár to uviedol v otvorenom liste dočasne poverenému ministrovi obrany Jaroslavovi Naďovi (OĽANO) v súvislosti s jeho vyhláseniami k oslavám mesta v Poltári, na ktorých sa zúčastnila aj delegácia...

Príspevok Slovenský zväz protifašistických bojovníkov mimoriadne pobúrili vyjadrenia Naďa zobrazený najskôr Hlavné správy.