Slovensko sa zobudilo do snehovej kalamity: V tejto lokalite by mali ľudia cestovať iba v súrnych prípadoch

Bratislava 4. februára 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR)   Na Slovensku je vyhlásených 83 mimoriadnych situácií v súvislosti s intenzívnym snežením a vetrom. Eviduje to Centrálne monitorovacie stredisko Sekcie krízového riadenia Ministerstvo vnútra (MV) SR. TASR o tom informovala hovorkyňa rezortu Zuzana Eliášová "Ide o mimoriadne situácie vyhlásené najmä pre nezjazdnosť miestnych komunikácií,… Príspevok Slovensko sa zobudilo do snehovej kalamity: V tejto lokalite by mali ľudia cestovať iba v súrnych prípadoch zobrazený najskôr Hlavné správy.

Slovensko sa zobudilo do snehovej kalamity: V tejto lokalite by mali ľudia cestovať iba v súrnych prípadoch

Bratislava 4. februára 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR)   Na Slovensku je vyhlásených 83 mimoriadnych situácií v súvislosti s intenzívnym snežením a vetrom. Eviduje to Centrálne monitorovacie stredisko Sekcie krízového riadenia Ministerstvo vnútra (MV) SR. TASR o tom informovala hovorkyňa rezortu Zuzana Eliášová "Ide o mimoriadne situácie vyhlásené najmä pre nezjazdnosť miestnych komunikácií,…

Príspevok Slovensko sa zobudilo do snehovej kalamity: V tejto lokalite by mali ľudia cestovať iba v súrnych prípadoch zobrazený najskôr Hlavné správy.