SLK: Systém zdravotníctva treba postaviť na jasných a predvídateľných pravidlách

Bratislava 3. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook)   Systém zdravotníctva treba postaviť na jasných a predvídateľných pravidlách. Pre TASR to uviedla Slovenská lekárska komora (SLK). Zdravotníctvo na Slovensku podľa nej funguje len vďaka zotrvačnosti, zodpovednosti, ochote a obetavosti lekárov, sestier i ostatných zdravotníkov “Občania musia vedieť, čo môžu od systému očakávať, kde a kedy nájdu pomoc pri... Príspevok SLK: Systém zdravotníctva treba postaviť na jasných a predvídateľných pravidlách zobrazený najskôr Hlavné správy.

SLK: Systém zdravotníctva treba postaviť na jasných a predvídateľných pravidlách

Bratislava 3. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook)   Systém zdravotníctva treba postaviť na jasných a predvídateľných pravidlách. Pre TASR to uviedla Slovenská lekárska komora (SLK). Zdravotníctvo na Slovensku podľa nej funguje len vďaka zotrvačnosti, zodpovednosti, ochote a obetavosti lekárov, sestier i ostatných zdravotníkov “Občania musia vedieť, čo môžu od systému očakávať, kde a kedy nájdu pomoc pri...

Príspevok SLK: Systém zdravotníctva treba postaviť na jasných a predvídateľných pravidlách zobrazený najskôr Hlavné správy.