Severokórejské drony prenikli do Južnej Kórey a dosiahli Soul. Juhokórejská stíhačka spadla

Bratislava 26. decembra 2022 (HSP/Foto:Screenshot Youtube)   Tlačová agentúra Rehnap najmä uvádza, že niekoľko severokórejských dronov prekročilo medzikórejskú hranicu a na ich zachytenie boli nasadené stíhačky a bojové vrtuľníky Bola na nich vypálená varovná paľba (výsledky nie sú uvedené). Rehnap potom informoval, že juhokórejské útočné lietadlo havarovalo v pohraničnej provincii Gangwon-do, pričom obaja piloti sa... Príspevok Severokórejské drony prenikli do Južnej Kórey a dosiahli Soul. Juhokórejská stíhačka spadla zobrazený najskôr Hlavné správy.

Severokórejské drony prenikli do Južnej Kórey a dosiahli Soul. Juhokórejská stíhačka spadla

Bratislava 26. decembra 2022 (HSP/Foto:Screenshot Youtube)   Tlačová agentúra Rehnap najmä uvádza, že niekoľko severokórejských dronov prekročilo medzikórejskú hranicu a na ich zachytenie boli nasadené stíhačky a bojové vrtuľníky Bola na nich vypálená varovná paľba (výsledky nie sú uvedené). Rehnap potom informoval, že juhokórejské útočné lietadlo havarovalo v pohraničnej provincii Gangwon-do, pričom obaja piloti sa...

Príspevok Severokórejské drony prenikli do Južnej Kórey a dosiahli Soul. Juhokórejská stíhačka spadla zobrazený najskôr Hlavné správy.