RZZ: Všeobecná zdravotná poisťovňa je v obrovskej strate, no aj tak míňa na nezmysly. Potrebuje systémové riešenia

Bratislava 12. mája 2023 (HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Štátna Všeobecná zdravotná poisťovňa (VšZP) s požehnaním politikov pokračuje v neudržateľnom hospodárení. Napriek opakovaným stámiliónovým dotáciám zo štátneho rozpočtu je dlhodobo v strate, čím sa prehlbujú problémy v celom sektore. Môže za to nielen zlé hospodárenie, ťarbavý manažment, ale aj nezmyselné výdavky Podľa… Príspevok RZZ: Všeobecná zdravotná poisťovňa je v obrovskej strate, no aj tak míňa na nezmysly. Potrebuje systémové riešenia zobrazený najskôr Hlavné správy.

RZZ: Všeobecná zdravotná poisťovňa je v obrovskej strate, no aj tak míňa na nezmysly. Potrebuje systémové riešenia

Bratislava 12. mája 2023 (HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Štátna Všeobecná zdravotná poisťovňa (VšZP) s požehnaním politikov pokračuje v neudržateľnom hospodárení. Napriek opakovaným stámiliónovým dotáciám zo štátneho rozpočtu je dlhodobo v strate, čím sa prehlbujú problémy v celom sektore. Môže za to nielen zlé hospodárenie, ťarbavý manažment, ale aj nezmyselné výdavky Podľa…

Príspevok RZZ: Všeobecná zdravotná poisťovňa je v obrovskej strate, no aj tak míňa na nezmysly. Potrebuje systémové riešenia zobrazený najskôr Hlavné správy.