Remišová sedela vo vláde, ktorá pustila na Slovensko migrantov. Teraz sa sťažuje, že téma pred voľbami vyhovuje Ficovi

Bratislava 12. septembra 2023 (HSP/Foto:Facebook)   Vlády Igora Matoviča a Eduarda Hegera mali možnosť povedať nelegálnej migrácii z Blízkeho Východu či Afriky jasné nie, no rozhodli sa otvoriť hranice po vzore Angely Merkelovej a vystaviť SR bezpečnostnému riziku Bývalé vlády dokázali aj za asistencie armády počas pandémie koronavírusu hermeticky uzavrieť… Príspevok Remišová sedela vo vláde, ktorá pustila na Slovensko migrantov. Teraz sa sťažuje, že téma pred voľbami vyhovuje Ficovi zobrazený najskôr Hlavné správy.

Remišová sedela vo vláde, ktorá pustila na Slovensko migrantov. Teraz sa sťažuje, že téma pred voľbami vyhovuje Ficovi

Bratislava 12. septembra 2023 (HSP/Foto:Facebook)   Vlády Igora Matoviča a Eduarda Hegera mali možnosť povedať nelegálnej migrácii z Blízkeho Východu či Afriky jasné nie, no rozhodli sa otvoriť hranice po vzore Angely Merkelovej a vystaviť SR bezpečnostnému riziku Bývalé vlády dokázali aj za asistencie armády počas pandémie koronavírusu hermeticky uzavrieť…

Príspevok Remišová sedela vo vláde, ktorá pustila na Slovensko migrantov. Teraz sa sťažuje, že téma pred voľbami vyhovuje Ficovi zobrazený najskôr Hlavné správy.