„Rebeli“ si po šéfovi Pfizeru počkali na Gretu a kládli jej nepríjemné otázky. Bolo jej zatknutie zinscenované?

Bratislava 24. januára 2023 (HSP/Foto:Screenshot)   Minulý týždeň sme vás informovali o tom ako reportéri Rebel News zastihli riaditeľa Pfizeru, Alberta Bourlu, v uliciach švajčiarskeho Davosu a položili mu otázky, na ktoré by sa ho mali pýtať mainstreamové médiá. Tentokrát spravili to isté ekoaktivistke Grete Thunbergovej Veliteľ rebelov Ezra Levant,… Príspevok „Rebeli“ si po šéfovi Pfizeru počkali na Gretu a kládli jej nepríjemné otázky. Bolo jej zatknutie zinscenované? zobrazený najskôr Hlavné správy.

„Rebeli“ si po šéfovi Pfizeru počkali na Gretu a kládli jej nepríjemné otázky. Bolo jej zatknutie zinscenované?

Bratislava 24. januára 2023 (HSP/Foto:Screenshot)   Minulý týždeň sme vás informovali o tom ako reportéri Rebel News zastihli riaditeľa Pfizeru, Alberta Bourlu, v uliciach švajčiarskeho Davosu a položili mu otázky, na ktoré by sa ho mali pýtať mainstreamové médiá. Tentokrát spravili to isté ekoaktivistke Grete Thunbergovej Veliteľ rebelov Ezra Levant,…

Príspevok „Rebeli“ si po šéfovi Pfizeru počkali na Gretu a kládli jej nepríjemné otázky. Bolo jej zatknutie zinscenované? zobrazený najskôr Hlavné správy.