Protiofenzíva je priaznivá len v zlých poveternostných podmienkach. Je to pokus o vysvetlenie, prečo sa ofenzíva ešte nezačala?

Kyjev 18. apríla 2023 (HSP/Foto:Screenshot)   V noci bolo vykonaných viac ako 10 úderov na Artemovsk a okolité mestá. Boli zamerané na miesta, kde sú sústredené ukrajinské rezervy, komunikačné linky a veliteľstvá. Plánované letecké bomby leteli aj na Slovjansk, Kramatorsk a Konstantinovku. Ruskí stíhači sa snažili zničiť križovatky. Ak sa… Príspevok Protiofenzíva je priaznivá len v zlých poveternostných podmienkach. Je to pokus o vysvetlenie, prečo sa ofenzíva ešte nezačala? zobrazený najskôr Hlavné správy.

Protiofenzíva je priaznivá len v zlých poveternostných podmienkach. Je to pokus o vysvetlenie, prečo sa ofenzíva ešte nezačala?

Kyjev 18. apríla 2023 (HSP/Foto:Screenshot)   V noci bolo vykonaných viac ako 10 úderov na Artemovsk a okolité mestá. Boli zamerané na miesta, kde sú sústredené ukrajinské rezervy, komunikačné linky a veliteľstvá. Plánované letecké bomby leteli aj na Slovjansk, Kramatorsk a Konstantinovku. Ruskí stíhači sa snažili zničiť križovatky. Ak sa…

Príspevok Protiofenzíva je priaznivá len v zlých poveternostných podmienkach. Je to pokus o vysvetlenie, prečo sa ofenzíva ešte nezačala? zobrazený najskôr Hlavné správy.