Protesty NAŽIVO: Matoviča podporila hŕstka ľudí a Naď: “Poďte do ulíc!” Prebieha väčšia akcia zvyšku opozície

Bratislava 7. decembra 2023 (HSP/Foto:Screesnhot) Aktualizujeme  Ako sme dnes už informovali, vládou navrhnutá zmena v štruktúre prokuratúry na Slovensku vyvolala značný ošiaľ v radoch súčasných opozičných politikov, ktorým vo veľkom pomáhajú politické mimovládne organizácie 18:00- Pred Úradom vlády sa začal spoločný protest SaS, PS a KDH proti rušeniu špeciálnej prokuratúry.… Príspevok Protesty NAŽIVO: Matoviča podporila hŕstka ľudí a Naď: “Poďte do ulíc!” Prebieha väčšia akcia zvyšku opozície zobrazený najskôr Hlavné správy.

Protesty NAŽIVO: Matoviča podporila hŕstka ľudí a Naď: “Poďte do ulíc!” Prebieha väčšia akcia zvyšku opozície

Bratislava 7. decembra 2023 (HSP/Foto:Screesnhot) Aktualizujeme  Ako sme dnes už informovali, vládou navrhnutá zmena v štruktúre prokuratúry na Slovensku vyvolala značný ošiaľ v radoch súčasných opozičných politikov, ktorým vo veľkom pomáhajú politické mimovládne organizácie 18:00- Pred Úradom vlády sa začal spoločný protest SaS, PS a KDH proti rušeniu špeciálnej prokuratúry.…

Príspevok Protesty NAŽIVO: Matoviča podporila hŕstka ľudí a Naď: “Poďte do ulíc!” Prebieha väčšia akcia zvyšku opozície zobrazený najskôr Hlavné správy.