Lobistická skupina v britskom parlamente získala peniaze od špičkových firiem s čínskymi záujmami

Londýn 14. januára 2023 (HSP/Foto:TASR/AP – Matt Dunham)   Vďaka bohatým darcom vrátane HSBC a City of London Corporation je China APPG jednou z najlepšie financovaných skupín v parlamente, píše spravodajský portál POLITICO Významné firmy s významnými obchodnými záujmami v Číne prispievajú peniazmi do britskej parlamentnej lobistickej skupiny, ktorá bola založená na podporu užších vzťahov... Príspevok Lobistická skupina v britskom parlamente získala peniaze od špičkových firiem s čínskymi záujmami zobrazený najskôr Hlavné správy.

Lobistická skupina v britskom parlamente získala peniaze od špičkových firiem s čínskymi záujmami

Londýn 14. januára 2023 (HSP/Foto:TASR/AP – Matt Dunham)   Vďaka bohatým darcom vrátane HSBC a City of London Corporation je China APPG jednou z najlepšie financovaných skupín v parlamente, píše spravodajský portál POLITICO Významné firmy s významnými obchodnými záujmami v Číne prispievajú peniazmi do britskej parlamentnej lobistickej skupiny, ktorá bola založená na podporu užších vzťahov...

Príspevok Lobistická skupina v britskom parlamente získala peniaze od špičkových firiem s čínskymi záujmami zobrazený najskôr Hlavné správy.