Prísľub ťažkých zbraní NATO Ukrajine pravdepodobne zatiahne strany do dlhodobej slepej uličky

Kyjev 17. januára 2023 (HSP/globaltimes/Foto:TASR/AP-Olivier Matthys) NATO prisľúbilo Ukrajine dodávky ťažkých zbraní od západných spojencov a jeho generálny tajomník Jens Stoltenberg v nedeľu uviedol, že očakáva “ďalšie dodávky v blízkej budúcnosti”. Dodávky ďalších ťažkých zbraní však Ukrajinu len posunú hlbšie do priepasti zástupnej vojny, čím sa pravdepodobnosť rokovaní stane čoraz menšou, varovali experti. Zároveň by... Príspevok Prísľub ťažkých zbraní NATO Ukrajine pravdepodobne zatiahne strany do dlhodobej slepej uličky zobrazený najskôr Hlavné správy.

Prísľub ťažkých zbraní NATO Ukrajine pravdepodobne zatiahne strany do dlhodobej slepej uličky

Kyjev 17. januára 2023 (HSP/globaltimes/Foto:TASR/AP-Olivier Matthys) NATO prisľúbilo Ukrajine dodávky ťažkých zbraní od západných spojencov a jeho generálny tajomník Jens Stoltenberg v nedeľu uviedol, že očakáva “ďalšie dodávky v blízkej budúcnosti”. Dodávky ďalších ťažkých zbraní však Ukrajinu len posunú hlbšie do priepasti zástupnej vojny, čím sa pravdepodobnosť rokovaní stane čoraz menšou, varovali experti. Zároveň by...

Príspevok Prísľub ťažkých zbraní NATO Ukrajine pravdepodobne zatiahne strany do dlhodobej slepej uličky zobrazený najskôr Hlavné správy.