Príprava cesty: The Economist píše o “alarmujúcich” plánoch na Trumpovo druhé funkčné obdobie

Washington 14. júla 2023 (HSP/Foto:AP/Wade Vandervort/Las Vegas Sun via AP)   V Spojených štátoch prebiehajú "dôkladné a bezohľadné prípravy" na Trumpovo víťazstvo v prezidentských voľbách. Píše o tom The Economist Publikácia píše, že Trumpovi spolupracovníci už vytvorili niekoľko think tankov na podporu svojho šéfa. "Budúca Trumpova administratíva, ak bude, bude… Príspevok Príprava cesty: The Economist píše o “alarmujúcich” plánoch na Trumpovo druhé funkčné obdobie zobrazený najskôr Hlavné správy.

Príprava cesty: The Economist píše o “alarmujúcich” plánoch na Trumpovo druhé funkčné obdobie

Washington 14. júla 2023 (HSP/Foto:AP/Wade Vandervort/Las Vegas Sun via AP)   V Spojených štátoch prebiehajú "dôkladné a bezohľadné prípravy" na Trumpovo víťazstvo v prezidentských voľbách. Píše o tom The Economist Publikácia píše, že Trumpovi spolupracovníci už vytvorili niekoľko think tankov na podporu svojho šéfa. "Budúca Trumpova administratíva, ak bude, bude…

Príspevok Príprava cesty: The Economist píše o “alarmujúcich” plánoch na Trumpovo druhé funkčné obdobie zobrazený najskôr Hlavné správy.