Prieskum: Voľby by v decembri vyhral Hlas-SD. Republika predbehla SaS. Liberáli sa prepadli k hranici zvoliteľnosti

Bratislava 21. decembra 2022 (TASR/HSP/Foto:HSP) Aktualizované 21. decembra 2022 13:40   Voľby do Národnej rady (NR) SR by v decembri vyhral Hlas-SD so ziskom 19 percent hlasov. Nasledovali by Smer-SD (16,6 percenta) a Progresívne Slovensko (PS) s 12,8 percenta. Vyplýva to z prieskumu agentúry Focus pre televíziu Markíza a denník Sme Štvrté v poradí by... Príspevok Prieskum: Voľby by v decembri vyhral Hlas-SD. Republika predbehla SaS. Liberáli sa prepadli k hranici zvoliteľnosti zobrazený najskôr Hlavné správy.

Prieskum: Voľby by v decembri vyhral Hlas-SD. Republika predbehla SaS. Liberáli sa prepadli k hranici zvoliteľnosti

Bratislava 21. decembra 2022 (TASR/HSP/Foto:HSP) Aktualizované 21. decembra 2022 13:40   Voľby do Národnej rady (NR) SR by v decembri vyhral Hlas-SD so ziskom 19 percent hlasov. Nasledovali by Smer-SD (16,6 percenta) a Progresívne Slovensko (PS) s 12,8 percenta. Vyplýva to z prieskumu agentúry Focus pre televíziu Markíza a denník Sme Štvrté v poradí by...

Príspevok Prieskum: Voľby by v decembri vyhral Hlas-SD. Republika predbehla SaS. Liberáli sa prepadli k hranici zvoliteľnosti zobrazený najskôr Hlavné správy.