Pridávajú sa k nám, lebo vidia, že sme jediná opozícia proti tomuto zhnitému a neľudskému systému!

Ľudová strana Naše Slovensko, Marian Kotleba

Čoraz viac ľudí na Slovensku chápe, že ak sa nám nepodarí zastaviť zhubnú politiku globalistov, budúcnosť pre naše deti a našich vnukov bude viac ako smutná. 15-minútové mestá namiesto slobodného pohybu, diaľkovo ovládané elektro-autá namiesto tých normálnych, cvrčky a múčne červy namiesto skutočného mäsa, genderové nezmysly namiesto podpory a ochrany tradičnej rodiny. A k tomu všetkému, ako temný bonus, neustály prílev neeurópskych a nekresťanských imigrantov v množstvách, ktoré si dnes nevieme a ani nechceme predstaviť.

Boj proti plánu globalistov musí byť na prvom mieste pre všetkých, ktorí chcú do budúcnosti zachovať Slovensko slovenské, národné a kresťanské. Slovensko aspoň trošku také, aké sme ho mali možnosť zažiť a spoznať v súčasných generáciách.

Každá posila v boji za záchranu Slovenska je vítaní a cenná. Globalisti majú totiž svoje chobotnice rozlezené skutočne takmer všade. Mnohých si kúpili, iných zastrašili, a ďalších zas vydierajú cez ich slabé miesta.

Preto som skutočne úprimne rád a vďačný, že v takejto ťažkej dobe sa ku nám oficiálne a s hrdosťou práve dnes pridávajú predstavitelia anti-globalistických združení Dôstojnosť Slovenska a Pán občan.