Prevzatie banky First Republic zvyšuje obavy z možnej recesie v USA; expert varuje pred globálnym domino efektom

Washington 2. mája 2023 (HSP/globaltimes/Foto:TASR/AP-Mary Altaffer)   Americké regulačné orgány v pondelok zabavili First Republic Bank a uzavreli dohodu o predaji väčšiny jej operácií spoločnosti JPMorgan v snahe "zachrániť" problémového veriteľa, pričom pozorovatelia upozorňujú, že tento prístup "na doraz" nenapraví problémový bankový systém USA a v nasledujúcich dňoch môže mať… Príspevok Prevzatie banky First Republic zvyšuje obavy z možnej recesie v USA; expert varuje pred globálnym domino efektom zobrazený najskôr Hlavné správy.

Prevzatie banky First Republic zvyšuje obavy z možnej recesie v USA; expert varuje pred globálnym domino efektom

Washington 2. mája 2023 (HSP/globaltimes/Foto:TASR/AP-Mary Altaffer)   Americké regulačné orgány v pondelok zabavili First Republic Bank a uzavreli dohodu o predaji väčšiny jej operácií spoločnosti JPMorgan v snahe "zachrániť" problémového veriteľa, pričom pozorovatelia upozorňujú, že tento prístup "na doraz" nenapraví problémový bankový systém USA a v nasledujúcich dňoch môže mať…

Príspevok Prevzatie banky First Republic zvyšuje obavy z možnej recesie v USA; expert varuje pred globálnym domino efektom zobrazený najskôr Hlavné správy.