Premiér na návšteve u susedov: Šéf Senátu nakoniec upustil od otázok o postoji k médiám. Dôvod?

Bratislava/Praha 24. novembra 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR - Jaroslav Novák)   Predsedu českého Senátu Miloša Vystrčila teší, že hoci ČR a SR nemajú vo všetkých oblastiach rovnaké názory, rozvoj česko-slovenských vzťahov má prednosť pred ambíciami politikov. Vyhlásil to v piatok po stretnutí so slovenským premiérom Robertom Ficom, informuje spravodajkyňa TASR v Prahe… Príspevok Premiér na návšteve u susedov: Šéf Senátu nakoniec upustil od otázok o postoji k médiám. Dôvod? zobrazený najskôr Hlavné správy.

Premiér na návšteve u susedov: Šéf Senátu nakoniec upustil od otázok o postoji k médiám. Dôvod?

Bratislava/Praha 24. novembra 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR - Jaroslav Novák)   Predsedu českého Senátu Miloša Vystrčila teší, že hoci ČR a SR nemajú vo všetkých oblastiach rovnaké názory, rozvoj česko-slovenských vzťahov má prednosť pred ambíciami politikov. Vyhlásil to v piatok po stretnutí so slovenským premiérom Robertom Ficom, informuje spravodajkyňa TASR v Prahe…

Príspevok Premiér na návšteve u susedov: Šéf Senátu nakoniec upustil od otázok o postoji k médiám. Dôvod? zobrazený najskôr Hlavné správy.