Prečo nemá Argentína viac hráčov čiernej pleti? Trefná odpoveď tamojšej politickej strany

Bratislava 21. decembra 2022 (HSP/Washington Examiner/Foto: Screenshot)   Jeden z najväčších amerických denníkov Washington Post pred niekoľkými dňami uverejnil článok, v ktorom sa autorka zaujímala prečo Argentína na majstrovstvách sveta nemá viac hráčov čiernej pleti Autorka textu Denise Edwardsová z Texaskej univerzity v El Paso tvrdí, že podiel černochov na argentínskej populácii je 1%. Vo... Príspevok Prečo nemá Argentína viac hráčov čiernej pleti? Trefná odpoveď tamojšej politickej strany zobrazený najskôr Hlavné správy.

Prečo nemá Argentína viac hráčov čiernej pleti? Trefná odpoveď tamojšej politickej strany

Bratislava 21. decembra 2022 (HSP/Washington Examiner/Foto: Screenshot)   Jeden z najväčších amerických denníkov Washington Post pred niekoľkými dňami uverejnil článok, v ktorom sa autorka zaujímala prečo Argentína na majstrovstvách sveta nemá viac hráčov čiernej pleti Autorka textu Denise Edwardsová z Texaskej univerzity v El Paso tvrdí, že podiel černochov na argentínskej populácii je 1%. Vo...

Príspevok Prečo nemá Argentína viac hráčov čiernej pleti? Trefná odpoveď tamojšej politickej strany zobrazený najskôr Hlavné správy.