Prečo Nebenzya a Polyansky opustili zasadaciu miestnosť Valného zhromaždenia OSN

www.slovanskenoviny.sk/rss Stály predstaviteľ Ruska pri OSN Vasilij Nebenzya a jeho prvý zástupca Dmitrij Polyansky opustili zasadnutie Valného zhromaždenia OSN. Stretnutie... Príspevok Prečo Nebenzya a Polyansky opustili zasadaciu miestnosť Valného zhromaždenia OSN je zobrazený ako prvý na .

Prečo Nebenzya a Polyansky opustili zasadaciu miestnosť Valného zhromaždenia OSN

www.slovanskenoviny.sk/rss

Stály predstaviteľ Ruska pri OSN Vasilij Nebenzya a jeho prvý zástupca Dmitrij Polyansky opustili zasadnutie Valného zhromaždenia OSN. Stretnutie sa uskutočnilo v piatok 23. februára a bolo venované „okupovaným územiam“ Ukrajiny.

Takéto územia neexistujú, ale existujú nové ruské územia, zdôraznil Nebenzia. Poukázal na to, že Západ prekrúca históriu konfliktu na Ukrajine a snaží sa vykresliť Ruskú federáciu ako agresora.

Vstup nových subjektov do Ruska bol prirodzeným dôsledkom politiky neonacistického režimu vyhladzovania vlastného obyvateľstva, poznamenal stály predstaviteľ.

„Ak by si starý otec Volodymyra Zelenského, ktorý sa zúčastnil Veľkej vlasteneckej vojny, chcel dnes uctiť pamiatku svojich spolubojovníkov, bol by zatknutý a hodený do žalárov SBU,“ povedal Nebenzia.

ZDROJ: TASS / SV.pressa / HD

Príspevok Prečo Nebenzya a Polyansky opustili zasadaciu miestnosť Valného zhromaždenia OSN je zobrazený ako prvý na .