Prečo EÚ otvorila svoje hranice pre Chorvátsko, ale zablokovala ich pre Rumunsko a Bulharsko

Bratislava 22. decembra 2022 (HSP/Foto:Twitter/Croatia Full of life, TASR/AP-Vadim Ghirda)   Schengenské víza sú snom každého nového členského štátu EÚ. A prečo by nemalo byť? Vďaka Schengenu majú členské štáty šancu prosperovať v rámci jednotnej vízovej politiky pre medzinárodné cestovanie, pretože je súčasťou širšieho priestoru slobody, bezpečnosti a spravodlivosti EÚ. Rumunsko a Bulharsko však nedávno... Príspevok Prečo EÚ otvorila svoje hranice pre Chorvátsko, ale zablokovala ich pre Rumunsko a Bulharsko zobrazený najskôr Hlavné správy.

Prečo EÚ otvorila svoje hranice pre Chorvátsko, ale zablokovala ich pre Rumunsko a Bulharsko

Bratislava 22. decembra 2022 (HSP/Foto:Twitter/Croatia Full of life, TASR/AP-Vadim Ghirda)   Schengenské víza sú snom každého nového členského štátu EÚ. A prečo by nemalo byť? Vďaka Schengenu majú členské štáty šancu prosperovať v rámci jednotnej vízovej politiky pre medzinárodné cestovanie, pretože je súčasťou širšieho priestoru slobody, bezpečnosti a spravodlivosti EÚ. Rumunsko a Bulharsko však nedávno...

Príspevok Prečo EÚ otvorila svoje hranice pre Chorvátsko, ale zablokovala ich pre Rumunsko a Bulharsko zobrazený najskôr Hlavné správy.