Pozastavenie členstva stranám Smer-SD a Hlas-SD má dohru. Europoslankyne prijali zásadné rozhodnutie

Bratislava 18. októbra 2023 (HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Prinášame vám v plnom znení reakciu europoslankýň Moniky Beňovej a Kataríny Roth Neveďalovej na pozastavenie členstva strany SMER - SSD v Strane európskych socialistov Milí priatelia, týmto by som vám chcela oznámiť, že nesúhlasíme s dôvodmi rozhodnutia PES o pozastavení členstva SMER-SSD. Monika Beňová… Príspevok Pozastavenie členstva stranám Smer-SD a Hlas-SD má dohru. Europoslankyne prijali zásadné rozhodnutie zobrazený najskôr Hlavné správy.

Pozastavenie členstva stranám Smer-SD a Hlas-SD má dohru. Europoslankyne prijali zásadné rozhodnutie

Bratislava 18. októbra 2023 (HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Prinášame vám v plnom znení reakciu europoslankýň Moniky Beňovej a Kataríny Roth Neveďalovej na pozastavenie členstva strany SMER - SSD v Strane európskych socialistov Milí priatelia, týmto by som vám chcela oznámiť, že nesúhlasíme s dôvodmi rozhodnutia PES o pozastavení členstva SMER-SSD. Monika Beňová…

Príspevok Pozastavenie členstva stranám Smer-SD a Hlas-SD má dohru. Europoslankyne prijali zásadné rozhodnutie zobrazený najskôr Hlavné správy.