Povedal na “priateľskej debate” s politikmi zo SaS a PS viac ako mal? Kmec skončil na dôležitom poste v Hlase

Bratislava 17. apríla 2023 (HSP/Foto:Facebook) Aktualizované 17. apríla 2023 o 12:55 hod.   Len v pondelok ráno sme informovali o zaujímavých vyjadreniach poslanca Petra Kmeca (Hlas-SD), ktorý sa v nedávnej diskusii na pôde mimovládnej organizácie takmer vo všetkom zhodol s predstaviteľmi liberálnych strán SaS a Progresívne Slovensko (PS), čo navodzovalo… Príspevok Povedal na “priateľskej debate” s politikmi zo SaS a PS viac ako mal? Kmec skončil na dôležitom poste v Hlase zobrazený najskôr Hlavné správy.

Povedal na “priateľskej debate” s politikmi zo SaS a PS viac ako mal? Kmec skončil na dôležitom poste v Hlase

Bratislava 17. apríla 2023 (HSP/Foto:Facebook) Aktualizované 17. apríla 2023 o 12:55 hod.   Len v pondelok ráno sme informovali o zaujímavých vyjadreniach poslanca Petra Kmeca (Hlas-SD), ktorý sa v nedávnej diskusii na pôde mimovládnej organizácie takmer vo všetkom zhodol s predstaviteľmi liberálnych strán SaS a Progresívne Slovensko (PS), čo navodzovalo…

Príspevok Povedal na “priateľskej debate” s politikmi zo SaS a PS viac ako mal? Kmec skončil na dôležitom poste v Hlase zobrazený najskôr Hlavné správy.