Posledné obvinenie Tibora Gašpara je potvrdením, že špeciálna prokuratúra je len vykonávateľom pomsty

Bratislava 10. decembra 2023 (HSP/Facebook/Foto: Screenshot)   Dnes prebehla tlačová beseda predsedu strany SMER – SSD Robert Fica, člena predsedníctva strany Roberta Kaliňáka, bývalého policajného prezidenta Tibora Gašpara a advokáta Mareka Paru na tému: Posledné obvinenie Tibora Gašpara je potvrdením, že špeciálna prokuratúra je len vykonávateľom pomsty   Správu aktualizujeme… Príspevok Posledné obvinenie Tibora Gašpara je potvrdením, že špeciálna prokuratúra je len vykonávateľom pomsty zobrazený najskôr Hlavné správy.

Posledné obvinenie Tibora Gašpara je potvrdením, že špeciálna prokuratúra je len vykonávateľom pomsty

Bratislava 10. decembra 2023 (HSP/Facebook/Foto: Screenshot)   Dnes prebehla tlačová beseda predsedu strany SMER – SSD Robert Fica, člena predsedníctva strany Roberta Kaliňáka, bývalého policajného prezidenta Tibora Gašpara a advokáta Mareka Paru na tému: Posledné obvinenie Tibora Gašpara je potvrdením, že špeciálna prokuratúra je len vykonávateľom pomsty   Správu aktualizujeme…

Príspevok Posledné obvinenie Tibora Gašpara je potvrdením, že špeciálna prokuratúra je len vykonávateľom pomsty zobrazený najskôr Hlavné správy.