Poľsko prijalo rezolúciu proti povinnému premiestňovaniu migrantov zo strany EÚ

Varšava 22. septembra 2023 (HSP/rmx.news/Foto:TASR/AP-Cecilia Fabiano)   EÚ sa pripravuje na relokáciu migrantov z Talianska, čo pravdepodobne znamená, že krajiny ako Poľsko, ktoré tradične odmietajú kvóty na migrantov, by mohli dostať tisíce nových príchodzích. Informuje spravodajský portál REMIX News Poľská vláda na svojom pravidelnom utorkovom zasadnutí prijala uznesenie o nelegálnej… Príspevok Poľsko prijalo rezolúciu proti povinnému premiestňovaniu migrantov zo strany EÚ zobrazený najskôr Hlavné správy.

Poľsko prijalo rezolúciu proti povinnému premiestňovaniu migrantov zo strany EÚ

Varšava 22. septembra 2023 (HSP/rmx.news/Foto:TASR/AP-Cecilia Fabiano)   EÚ sa pripravuje na relokáciu migrantov z Talianska, čo pravdepodobne znamená, že krajiny ako Poľsko, ktoré tradične odmietajú kvóty na migrantov, by mohli dostať tisíce nových príchodzích. Informuje spravodajský portál REMIX News Poľská vláda na svojom pravidelnom utorkovom zasadnutí prijala uznesenie o nelegálnej…

Príspevok Poľsko prijalo rezolúciu proti povinnému premiestňovaniu migrantov zo strany EÚ zobrazený najskôr Hlavné správy.