Poľské ministerstvo obviňuje Rusko z organizovania migračnej krízy na talianskej Lampeduse

Bratislava 19. septembra 2023 (HSP/Foto:Twitter)   Námestník poľského ministra zahraničných vecí Arkadiusz Mulyarczyk obvinil Rusko z migračnej krízy na talianskom ostrove Lampedusa Kremeľ predtým uviedol, že obviňovanie Ruska zo všetkého je "všeobecným trendom na kolektívnom Západe". Okrem toho Moskva opakovane upozorňovala na skutočnosť, že deštruktívne kroky Spojených štátov a ich… Príspevok Poľské ministerstvo obviňuje Rusko z organizovania migračnej krízy na talianskej Lampeduse zobrazený najskôr Hlavné správy.

Poľské ministerstvo obviňuje Rusko z organizovania migračnej krízy na talianskej Lampeduse

Bratislava 19. septembra 2023 (HSP/Foto:Twitter)   Námestník poľského ministra zahraničných vecí Arkadiusz Mulyarczyk obvinil Rusko z migračnej krízy na talianskom ostrove Lampedusa Kremeľ predtým uviedol, že obviňovanie Ruska zo všetkého je "všeobecným trendom na kolektívnom Západe". Okrem toho Moskva opakovane upozorňovala na skutočnosť, že deštruktívne kroky Spojených štátov a ich…

Príspevok Poľské ministerstvo obviňuje Rusko z organizovania migračnej krízy na talianskej Lampeduse zobrazený najskôr Hlavné správy.