Politický aktivista Dírer, moderujúci diskusnú reláciu „V politike“ s pravidelnými antiruskými, provakcinačnými a proLGBT ideologickými okienkami nenávisti voči ľuďom s iným názorom, oznámil svoj odchod z TA3

www.slovanskenoviny.sk/rss Moderátor Richard Dírer na sociálnej sieti oznámil, že ukončil s televíziou TA3 spoluprácu. Relácia V... Príspevok Politický aktivista Dírer, moderujúci diskusnú reláciu „V politike“ s pravidelnými antiruskými, provakcinačnými a proLGBT ideologickými okienkami nenávisti voči ľuďom s iným názorom, oznámil svoj odchod z TA3 je zobrazený ako prvý na .

Politický aktivista Dírer, moderujúci diskusnú reláciu „V politike“ s pravidelnými antiruskými, provakcinačnými a proLGBT ideologickými okienkami nenávisti voči ľuďom s iným názorom, oznámil svoj odchod z TA3

www.slovanskenoviny.sk/rss

Moderátor Richard Dírer na sociálnej sieti oznámil, že ukončil s televíziou TA3 spoluprácu. Relácia V politike, ktorú moderoval v nedeľu, bola jeho poslednou. Po tom, čo v novembri minulého roka skončil v ta3 moderátor relácie V politike Rastislav Iliev, teraz odchádza aj Richard Dírer. Oznámil to na sociálnej sieti.

„Uplynulá nedeľa bola poslednou, v ktorú som moderoval reláciu V politike. S TA3 sme sa dohodli na ukočení spolupráce,“ uviedol moderátor na Instagrame a pokračuje.

„Je mi jasné, že mnohí sa budete pýtať „prečo“. Rád by som Vás však požiadal o pochopenie, že si po tých rokoch najskôr potrebujem „vyvetrať“ hlavu, Príprava a moderovanie politických diskusií vždy dali zabrať, no najmä posledné týždne a mesiace boli pre mňa náročné, nielen ale aj vzhľadom na spoločenskú situáciu, ktorá okolo nás panuje,“ pokračuje.

Richard Dírer dlhé roky pôsobil v mediálnej sfére. Spočiatku pracoval v slovenskej redakcii Deutsche Welle, odkiaľ jeho kroky viedli do STV či Best FM. Po odchode z médií bol poradcom primátora Bratislavy Iva Nesrovnala, potom pracoval aj ako riaditeľ kancelárie generálneho riaditeľa Národného centra zdravotníckych informácií. Kam povedú jeho ďalšie kroky, zatiaľ nevie.

„Hoci v tejto chvíli netuším, čo budem robiť, v dvoch veciach mám jasno: 1. aby sme predišli konšpiráciám, nemám namierené do politiky 2. v tejto chvíli síce médiá opúšťam, nezávislosť, sloboda médií a slova zostane navždy pre mňa kľúčovou hodnotou, na ktorej som trval, a ktorú som mohol po celý čas V politike vyznávať.“

Ideologické okienko moderátora Richarda Dírera o mráze prichádzajúcom z Kremľa 3 dni pred atentátom na premiéra Roberta Fica:

„Predsedovi vlády Robertovi Ficovi sedia vo vlastnej vláde a v parlamente sedia obžalovaní a odsúdení ľudia, preto by sa nemal vyjadrovať,“ klamal v januári počas televíznej debaty Richard Dírer. Šéf zahraničného výbor Kéry a europoslankyňa Roth Neveďalová ho okamžite uzemnili.

Dírer sa v januári 2024 pridal k nacifikovanej proukrajinskej komunite ľudí v Českej republike na čele s Dominikom Hašekom a na Slovensku na čele s Milošom Radosom, ktorá útočila na slovenského špičkového brankára Júliusa Hudáčka za to, že hral v ruskej KHL.

Zdroj: topky.sk / InfoVojna

Príspevok Politický aktivista Dírer, moderujúci diskusnú reláciu „V politike“ s pravidelnými antiruskými, provakcinačnými a proLGBT ideologickými okienkami nenávisti voči ľuďom s iným názorom, oznámil svoj odchod z TA3 je zobrazený ako prvý na .